Close

Henüz üye değilsiniz? Şimdi üye olun ve giriş yapın.

lock and key

Hesabınıza giriş yapın.

Account Login

Şifremi unuttum?

Yazılım Geliştirme

Embriyo fikirlerinizi hayata geçirmek için üst düzey BT uzmanlarından oluşan bir ekibi bir araya getirmiştir. İş gereksinimlerinizin analizi ile başladığımız yazılım geliştirme süreçlerinde yüksek kalitede ve düşük maliyetli yazılım çözümleri sağlıyoruz. Bilişim teknolojilerindeki tecrübemiz ve uzmanlığımız kurumsal yazılım çözümlerinde büyük firmalar ile birlikte çalışmamıza olanak sağlarken bilgi birikimimizi mümkün olduğunca başlangıç aşamasındaki Internet girişimlerine çok boyutlu danışmanlık ve yazılım desteği vererek paylaşıyoruz . Sunduğumuz yazılım ve iş çözümlerini sizin iş gereksinimlerinize göre şekillendiriyoruz.

Embriyo yeni nesil bilişim teknolojileri üzerine uzmanlaşmış innovasyon odaklı bir yazılım firmasıdır. İş gereksinimlerine göre özelleştirdiğimiz çevik yazılım süreçlerini Java/J2EE teknolojilerindeki uzmanlığımız ile birleştirerek yüksek kalitede yazılım çözümleri oluşturuyoruz. Kurumsal yazılım projelerinde yurtdışı odaklı çalışmayı tercih ederken, Türkiye Internet pazarında yenilikçi girişimlere yurtdışı standartlarında yazılım ve iş geliştirme desteği veriyoruz.

Özel yazılım geliştirme hizmetlerimizin yanısıra dış yazılım desteği ve enterprice yazılım sistemlerinin modernizasyonu kapsamlarında da iş ortaklarımıza çözümler üretiyoruz. Günümüz rekabet ortamında yenilikçi teknolojileri yaratıcı bir vizyon ile şekillendirerek hem sorumluluğunu aldığımız projelerde yeni değerler yaratmayı hem de kurumsal yazılım sistemlerindeki yüksek maliyetli çözümlere alternatif yazılım projelerini hayata geçiriyoruz. Agile yazılım geliştirme süreçlerini etkin bir şekilde kullanarak iş gereksinimlerinin doğru analiz edilip önceliklendirilmesini sağlarken sonraki süreçlerde yeni ve değişen iş gereksinimlerine cevap verebilecek bir proje yaşam döngüsü oluşturuyoruz. Böylece geçmişte yapılmış olan yatırımların boşa gitmesi önlenirken, yazılım çözümünün aşama aşama ihtiyaçlar doğrultusunda şekillenmesini sağlıyoruz.

 

 

 Daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.