Close

Henüz üye değilsiniz? Şimdi üye olun ve giriş yapın.

lock and key

Hesabınıza giriş yapın.

Account Login

Şifremi unuttum?

Dijital Pazarlama

Internet bir çok sektör için yeni pazar fırsatları sağlarken, Embriyo olarak web teknolojilerinin ve özellikle sosyal medyanın daha etkili kullanımı için şirketlere bir dizi hizmet sunmaktayız. Sağladığımız teknoloji ve iş çözümleri ile birlikte çalıştığımız şirketler giderek gelişen bu pazarlarda marka bilinirliklerini arttırırken daha geniş bir müşteri kitlesi ile etkili iletişime geçebilmektirler. Günlük rutin çalışmaların paralelinde değişen web teknolojileri, arama motoru pazarlama, arama motoru optimizasyonu ve reklam dönüşüm oranı iyileştirmeleri gibi alanlarda yenilikleri takip ederek bilişim teknolojilerini en üst seviyede kullanarak rekabet avantajı sağlamaya çalışıyoruz.

Internet’in benzersiz büyüme oranı ve online satın almanın daha güvenli hale gelip yaygınlaşması ürün ve hizmet satmak için şirketlere yeni ve ilginç açılımlar sağladı. Geleneksel iş yaklaşımları, hedef müşteri kitlesine yönelik pazarlama çalışmaları, müşterilerin demografik özellikleri ve mevcut iş modelleri sanal dünyada da kendi yansımalarıyla şekillendi. Internet, geleneksel iş yaklaşımlarının vazgeçilmez bir parçası oldu. Eski teknolojiler ve yöntemler evrimselleşerek daha dinamik, ölçeklenebilir yaklaşımlara doğru ilerlerken pazarlama çalışmalarında müşteri davranışlarını izlemek ve verileri yorumlamak çok daha önemli bir hale geldi.

Embriyo olarak amacımız sonuç almanızı sağlamak. Hedef müşteri kitlesi ve demografik özelliklerine göre web geliştirme, yaratıcı marka çalışmaları, arama motoru optimizasyonu (SEO), müşteri segmentlerine özel farklı Internet pazarlama stratejilerinin geliştirilmesi kullandığımız yaklaşımlardan bazıları. Birlikte çalıştığımız her şirketin iş gereksinimlerinde benzersiz olduğu varsayımı ile hareket edip bu ihtiyaçlar özelinde çözümler üretiyoruz. Ölçeklenebilir Internet pazarlama çözümlerini şirketlerin finansal durumları ile uyumlu, site trafiğini ve mevcut gelirleri arttırma odağında aşamalı olarak uyguluyoruz. Bu sayede hem hedef müşeri kitlesi için doğru pazarlama araçlarını belirliyor, hem de pazarlama ve reklam faaliyetleri için yapılan finansal veya teknoloji yatırımlarının geri dönüşlerini kontrollü bir süreçte sağlayarak sonraki yatırımlarda daha yüksek çıktılar alınmasını sağlıyoruz.

Arama motorlarında daha üst sıralarda çıkmak, sosyal medya ve yeni gelişen pazarlama kanallarında daha etkili bir şekilde yer almak, marka bilinirliğini sağlamak ve size özel tüm diğer ihtiyaçlarınızı birlikte değerlendirebilmek için bizimle iletişime geçin.