Close

Henüz üye değilsiniz? Şimdi üye olun ve giriş yapın.

lock and key

Hesabınıza giriş yapın.

Account Login

Şifremi unuttum?

Teknolojiler

Embriyo Bilişim J2EE teknolojilerinde uzmanlaşmış bir yazılım innovasyon merkezidir. Kurumsal düzeyde mühendislik hizmetleri ve yazılım çıktıları üreterek birlikte çalıştığımız firmaların kendi sektörlerinde yeni fırsatlar yakalamalarına ve rakiplerine göre teknolojik üstünlük elde etmelerinde yardımcı oluyoruz. Firmaların organizasyon yapılarındaki mevcut iş süreçlerinin bilişim teknolojilerinin etkin kullanımı ile iyileştirilmesi veya müşteri odaklı ürün ve hizmetlerin oluşturulmasında bir innovasyon merkezi olarak yenilikçi teknolojik çözümler üretiyoruz. J2EE teknolojilerindeki uzmanlığımız ve tecrübemiz iş ortaklarımızın kurumsal serviye yazılım ihtiyaçlarını çok boyutlu bir yaklaşımla ele alabilmeze olanak sağlıyor.

Yazılım geliştirme süreçlerinde nesneye yönelik analiz ve tasarım yöntemlerini kullanmaktayız. Yazılım bileşenlerinin belirlenmesinde ve sorumluluklarının atanmasında Tasarım Örüntüleri (Design Patterns) yaygın olarak kullanılmaktadır. Uygulama altyapısı tekrar kullanılabilirliği maksimumda; bakım maliyetlerini minimumda tutmak için katmanlı mimaride (Layered Design) geliştirilmektedir. J2EE geliştirmelerinde Açık Kaynak kodlu POJO (Plain Old Java Object) kullanılmasını destekleyen framework ve bileşenler kullanılmaktadır.

Aşağıdaki listede J2EE geliştirmelerinde yoğun olarak kullandığımız uygulama sunucuları, veritabanları, framework ve bileşenler bulunmaktadır. 

 

APPLICATION SERVERS

 

DATABASES

 

FRAMEWORKS

 

weblogic

jboss

glassfish

spring dmServer

spring tcServer

tomcat

geronimo

websphere

postgresql

mysql

ibm db2

oracle

java j2ee

jsf java server faces

spring

apache struts

tapestry

groovy

hibernate

jpa java persistence api

primefaces