Close

Henüz üye değilsiniz? Şimdi üye olun ve giriş yapın.

lock and key

Hesabınıza giriş yapın.

Account Login

Şifremi unuttum?

Hakkımızda

Biyolojik bir terim olaran Embriyo, yenilikçi yaklaşımlar ve yeni teknolojik araçları kullanarak müşterilerimiz için yeni değerler yaratma misyonumuzu sembolize eder. Bu misyon doğrultusunda, bugün yoğun rekabetçi koşullar altında hızlı ve zor bir dönüşüm geçiren şirketler için bu değişim sürecinin en güçlü stratejik destek araçları olan bilişim teknolojilerini en verimli şekilde kullanmalarını sağlayacak çözümler sunmaktayız.

Embriyo, şirketlerin bilişim ve teknoloji yolculuklarını kolaylaştıran güvenilir bir iş ortağı olmayı hedeflemektedir; mevcut gelir modellerinin  iyileştirilmesi sağlanırken, sürekli gelişen teknolojiler ile iç içe geçmiş uygulama alanlarında yenilikçi yaklaşımlar ortaya koyarak yeni değerler oluşturur. Bilgi sistemleri stratejilerinin belirlenmesinden mimari yapı revizyonlarına kadar geniş bir yelpazede danışmanlık, uygulama geliştirme, teknik destek ve eğitim hizmetleri veriyoruz. Bilişim teknolojileri çözüm ortağı olarak şirketlere kattığımız temel değer önceki yatırımlar referans alınarak sürekli bir değişim için gerekli yeni teknolojik çözümleri entegre ederken operasyonel destek sistemlerinin oluşturulması ve tüm bu süreçlerde optimum işleyişin sağlanmasıdır.

Embriyo olarak, başarısını kanıtlamış deneyimli mühendislerden oluşan yüksek sorumluluk ve iş ahlakına sahip ekipler ile sağladığımız her iyi hizmetin müşterilerimize yeni bir bakış açısı kazandıracağını ve önceliklerini bu çıktılara göre daha doğru belirleyerek sürdürülebilir bir başarının sağlanabileceğine inanıyoruz.